
Cadeau pakketje zelf parfum maken – vlinder thema
€15,95
Cadeau pakketje zelf parfum maken – vlinder thema. Met 3 parfumflesjes, 5 ml. sprayflacon, vlinderopdruk. In dit pakket zit alles in wat nodig is om zelf parfum te maken.
Cadeau pakketje zelf parfum maken – vlinder thema
Cadeau pakketje zelf parfum maken – vlinder thema. Op zoek naar een creatief en uniek cadeau? Het cadeaupakket zelf parfum maken met vlinder thema is perfect voor kinderen van 5-10 jaar! Dit luxe pakket biedt alles om samen of alleen parfum te maken, met prachtige vlinder sprayflacons en professionele ingrediënten.
In het pakket vind je drie 5 ml sprayflacons met schattige vlinderopdruk. Hiermee kunnen kinderen zelf aan de slag met het mengen van geuren en het maken van hun eigen parfum. Er zijn drie verschillende geurstoffen, waarmee maar liefst 30 verschillende parfums gemaakt kunnen worden. Door te variëren in de hoeveelheid van elke geurstof ontstaat telkens een unieke geurbeleving. Het proces is eenvoudig en leuk, waardoor kinderen hun creativiteit de vrije loop kunnen laten.
Dit cadeaupakket zelf parfum maken bevat ook 65 ml cosmetisch haarwater (alcohol), genoeg om 13 flacons van 5 ml parfum te maken. Daarnaast is er een handig receptblad bijgevoegd. Iedereen die kan lezen, kan met dit recept parfum maken. Bovendien zijn de flesjes hervulbaar, wat betekent dat het plezier niet stopt na de eerste keer.
Een extra speciaal element van dit pakket is de meegeleverde geschiedenisvertelling, met afbeeldingen van een alambiek en pommander. Dit kan zelfs gebruikt worden voor een spreekbeurt op school, en het is al bewezen dat hiermee hoge punten worden behaald!
Het cadeaupakket is een geweldig cadeau om te geven of te krijgen. Alles in het pakket is prachtig op elkaar afgestemd, met luxe drukwerk en mooie details. De vlinder parfumflesjes kunnen zelfs apart worden bijbesteld, zie lege parfumflesjes sprayflacon vlinders.
Kortom, dit cadeaupakket zelf parfum maken biedt creatief plezier én een leerzame ervaring!
Pakketinhoud:
- 3x 5 ml. professionele geurstoffen
- 1x 65 ml. cosmetisch haarwater (=alcohol)
- 3x sprayflacons met vlinderopdruk, 5 ml.
- Geschiedenis vertelling met afbeeldingen van een alambiek en pommander.
- Receptblad, iedereen die kan lezen kan met dit receptblad zelf parfum maken.
Receptblad eau de toilette zelf maken, vlinder thema

Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.